JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. Sekretär, daterad 1832.

319484. JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. Sekretär, daterad 1832.

Ca, längd 111, bredd 48, höjd 100 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 283