JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. Skåp, daterad 1813.

319472. JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. Skåp, daterad 1813.

Ca. längd 105, bredd 47, höjd 199.

Slitage, repor, slagmärken, färgbortfall.
Maskstunget. Bakstycke med hål.
Renoverat och kompletterat.
Ett lås saknas samt ett senare.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat och kompletterat.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 661