319435. KOMPASSER, 3 st, Silva typ 41, AB Bröderna Kjellström, Stockholm samt Suunto, Finland.
2 kompasser, Silva Typ 41 varav en i träschatull, schatullets höjd 10,5 cm.
Kompass Suunto Co, Made in Finland.
Kompass utan hållare medföljer.
Bruksslitage, repor.