KOMPASSER, 3 st, Silva typ 41, AB Bröderna Kjellström, Stockholm samt Suunto, Finland.

319435. KOMPASSER, 3 st, Silva typ 41, AB Bröderna Kjellström, Stockholm samt Suunto, Finland.

2 kompasser, Silva Typ 41 varav en i träschatull, schatullets höjd 10,5 cm.
Kompass Suunto Co, Made in Finland.
Kompass utan hållare medföljer.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 551