Med tre lådor. Sköldformade nyckelbössningar. Längd 75 bredd 38,5 höjd 84,5 cm.
Slitage, fläckar, märken, skador, renoverad och kompletterad, bland senare underrede och skiva.
Nyckel/nycklar finns.