SKÅP, teakfanér, Svenska MöbelFabrikerna, Bodafors, 1900-talets mitt.

319406. SKÅP, teakfanér, Svenska MöbelFabrikerna, Bodafors, 1900-talets mitt.

Märkt på insida dörr: Bodafors, SMF.
Höger sida med två dörrar samt tre lösa hyllplan invändigt.
Vänster sida med fyra lådor samt en dörr med ett löst hyllplan invändigt.
Längd 150 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd ca 120 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, slagmärken, skada längst ner på högra dörren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 150 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd ca 120 cm.

Antal besök: 1 317