BORD, RAM samt CIGARETTASK, orientaliska, 1900-tal.

31938. BORD, RAM samt CIGARETTASK, orientaliska, 1900-tal.

Bord, sexkantigt, diameter ca 33, höjd 51 cm.
Ram, höjd ca 26 cm.
Cigarettask, 12,5 x 8 cm.

Slitage. Enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram, höjd ca 26 cm.
Cigarettask, 12,5 x 8 cm.

Slitage. Enstaka skador.

Antal besök: 1 640