BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

319379. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 66, bredd 39, höjd 63,5 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 562