SKÖLDAR, 2 st, Skottland, prydnadssköld Indonesien.

319378. SKÖLDAR, 2 st, Skottland, prydnadssköld Indonesien.

Diameter 32 - 46 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32 - 46 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 382