FLEISCHMANN, ÅNGMASKIN.

FLEISCHMANN, ÅNGMASKIN.
3193762. FLEISCHMANN, ÅNGMASKIN.

Metall. 1900-talets andra hälft. Ca 23x19 cm. Originalkartong medföljer.

Kartong med slitage, repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 846