SKRIVMASKIN, Remington 11 Rand, 1900-talets tredje kvartal.

319320. SKRIVMASKIN, Remington 11 Rand, 1900-talets tredje kvartal.

Grön. I Väska.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön. I Väska.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 160