Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
CARL GUSTAF PLAGEMANN. Smed och uggla,olja på duk, signerad och daterad 1828.
319282. CARL GUSTAF PLAGEMANN. Smed och uggla,olja på duk, signerad och daterad 1828.
Utvalt av våra föremålsexperter
ca 63,5 x 50 cm.
Krakelringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 63,5 x 50 cm.
Krakelringar.
Auktionshuset Kolonn
1 134