LILLEMOR ELDON-KARLSSON. Olja på pannå, "Blomvas i fönster", signerad LEK.

319251. LILLEMOR ELDON-KARLSSON. Olja på pannå, "Blomvas i fönster", signerad LEK.

60 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 195