SPEGEL, gustaviansk stil. John Lundmark, 1900-tal.

319244. SPEGEL, gustaviansk stil. John Lundmark, 1900-tal.

Förgylld och bronserad. Brännmärkt. 92 x 40,5 cm.

Slitage, smärre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre dekorskador.

Antal besök: 1 520