LAMPBORD, 1 par, vitmålade, 1900-talets mitt.

319234. LAMPBORD, 1 par, vitmålade, 1900-talets mitt.

72x73, höjd 53 cm.

Bruksslitage samt smärre färgsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x73, höjd 53 cm.

Antal besök: 738