HUGGARE, med mässingsfäste, Sverige, 1800-tal.

319200. HUGGARE, med mässingsfäste, Sverige, 1800-tal.

Längd 77 cm.

Bruksslitage samt trasig nedre del på balja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 77 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 957