ANNIKA SVENBRO. Färglitografi, signerad, daterad -92, numrerad 282/330.

319172. ANNIKA SVENBRO. Färglitografi, signerad, daterad -92, numrerad 282/330.

33x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 789