BOKHYLLA, med skrivskiva, teak, 1950/60-tal.

319159. BOKHYLLA, med skrivskiva, teak, 1950/60-tal.

Bokhylla med lådor, skrivskiva samt skåp
Längd 114, bredd 43, höjd 168,5 cm.

Repor, ritat med krita på skåpsluckornas insida, färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 252