TOMTAR, 8 stycken, keramik, bl.a tyska och Inportstämplade.

319156. TOMTAR, 8 stycken, keramik, bl.a tyska och Inportstämplade.

höjd från 7,5 cm - 24 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd från 7,5 cm - 24 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 210