MONICA STRANDBERG. "Till näcken", etsning, signerad och numrerad 13/100.

319105. MONICA STRANDBERG. "Till näcken", etsning, signerad och numrerad 13/100.

Oramad.
Bladstorlek: ca 63 x 46,5 cm.

Veck vid bladets nedre vänstra hörna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.
Bladstorlek: ca 63 x 46,5 cm.

Antal besök: 1 036