LEKSAKSBIL, plåt, Ford Fairlane 500 Skyliner, Cragstan, Japan, 1950-tal.

319089. LEKSAKSBIL, plåt, Ford Fairlane 500 Skyliner, Cragstan, Japan, 1950-tal.

Längd 27,5 cm
Med fungerande batterifunktion. Går att köra framåt och bakåt, samt fälla upp och ned tak.
Kartong medföljer.

Mycket gott helhetsintryck. Smärre slitage. Mindre korrosion i batteriutrymme. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27,5 cm
Kartong medföljer.

Antal besök: 3 321