BLOCK/TALJA, 2 delar med rep, 1900-tal.

319082. BLOCK/TALJA, 2 delar med rep, 1900-tal.

Rep, grovlek ca 2 cm.
2 block, höjd exkl krokar ca 20 cm.

Slitage, färgbortfall. Del till ett block saknas troligen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rep, grovlek ca 2 cm.

Antal besök: 2 930