STÄLL FÖR FRÖPÅSAR, plakettmärkt "Bertil Gustafssons Fröhandel Ab Gnesta", 1900-tal.

319059. STÄLL FÖR FRÖPÅSAR, plakettmärkt "Bertil Gustafssons Fröhandel Ab Gnesta", 1900-tal.

Med fjäderfunktion i facken, dubbelsidig, snurrbar.
Höjd ca 108 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 108 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 2 914