GÖSTA YDSTRÖM. Rävjakt, olja på duk, signerad och daterad -49.

319051. GÖSTA YDSTRÖM. Rävjakt, olja på duk, signerad och daterad -49.

66x50 cm.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

66x50 cm.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 2 195