VÄSKA, ödla, marinblå, USA, 1970-tal.

319045. VÄSKA, ödla, marinblå, USA, 1970-tal.

Detaljer i mässing
Höjd cirka 25 cm
Bredd cirka 24 cm
Axelremmens längd cirka 67 cm.

Bruksslitage
Slitage syns vid axelremmens övergång i väska.

Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer i mässing
Höjd cirka 25 cm
Bredd cirka 24 cm

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 557