TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, 1900-talets första hälft.

319039. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, 1900-talets första hälft.

Bord, 3+1 stol, fällbord/pall.

Slitage, färgbortfall, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903