319038. MATSERVIS, 41 delar, "Clair de Lune", Rörstrand.
Handmålad dekor. Design Susanne Öhlén.
11 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
1 såssnipa
1 karott utan lock
2 uppläggningsfat
2 ljusstakar.
Smärre bruksslitage. Ett fåtal repor.