MATSERVIS, 41 delar, "Clair de Lune", Rörstrand.

319038. MATSERVIS, 41 delar, "Clair de Lune", Rörstrand.

Handmålad dekor. Design Susanne Öhlén.
11 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
1 såssnipa
1 karott utan lock
2 uppläggningsfat
2 ljusstakar.

Smärre bruksslitage. Ett fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
1 såssnipa
1 karott utan lock
2 uppläggningsfat
2 ljusstakar.

Antal besök: 1 370