VIEWMASTER och STEREOMAT med skivor + EP SKIVOR DISNEY.

318992. VIEWMASTER och STEREOMAT med skivor + EP SKIVOR DISNEY.

Stereomat med kartong och bildspel.
Viewmaster med 30 bildskivor, mestadels barnsagor, Disney.
Singelpärm med 8 barnskivor med sagobok, Disney och 8 singlar pop, 1960-tal.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 031