DRAGSPEL, Cav. M. Dallape & Figlio, Stradella, Italien samt RIGOLETTO, Tyskland.

318990. DRAGSPEL, Cav. M. Dallape & Figlio, Stradella, Italien samt RIGOLETTO, Tyskland.

Ett dragspel brickmärkt BC Strandqvist, musikaffär & fotografiska artiklar Hälsingborg.

Slitage, mindre skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 387