BLOMBORD med plåtinsats, Carl Larsson-stil, 1900-tal.

31895. BLOMBORD med plåtinsats, Carl Larsson-stil, 1900-tal.

Längd 82, bredd 23, höjd 81 cm.

Färgbortfall. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall. Slitage.

Antal besök: 1 188