PENDYL, förgylld samt vägglampetter, 1900-tal.

318959. PENDYL, förgylld samt vägglampetter, 1900-tal.

Pendylens höjd ca 54 cm.

Bruksslitage, smärre skador på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendylens höjd ca 54 cm.

Antal besök: 803