BARSKÅP, ek, Hans J Wegner, Andreas Tuck, Danmark, 1950/60-tal.

31894. BARSKÅP, ek, Hans J Wegner, Andreas Tuck, Danmark, 1950/60-tal.

Märk på undersida.
Längd 50, bredd 52, höjd 49,5 cm.

Slitage. Fläckar. Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märk på undersida.

Slitage. Fläckar. Spricka.

Antal besök: 3 768