TÄNDSTICKSASKAR + FILMSTJÄRNOR + TELEFONKORT + BARNBÖCKER.

318948. TÄNDSTICKSASKAR + FILMSTJÄRNOR + TELEFONKORT + BARNBÖCKER.

3 lådor diverse olika tändsticksaskar.
1 låda filmstjärnor 1950-1980-tal.
1 låda telefonkort.
9 häften barnböcker.
Karta frimärken med prinsessan Diana.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 låda telefonkort.
9 häften barnböcker.

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 394