BARSKÅP med kylskåp, Exclusive Design for Scan-Atlas and Silkeborg Möbelfabrik by Bernadotte och Bjorn.

31890. BARSKÅP med kylskåp, Exclusive Design for Scan-Atlas and Silkeborg Möbelfabrik by Bernadotte och Bjorn.

Nyckel finns. Längd 112, bredd 53,5, höjd 79 cm.

Fläckar. Repor.Slitage. Kylskåp med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 955