KISTA furu med smidesbeslag + LÅDSPEGEL, 1800-tal.

318905. KISTA furu med smidesbeslag + LÅDSPEGEL, 1800-tal.

Kista, höjd 40, längd 81, bredd 43 cm.
Lådspegel med skuret krön, höjd 71 cm.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 873