STEGE, bemålat trä, 1900-talets mitt.

318819. STEGE, bemålat trä, 1900-talets mitt.

Stege med sex trappssteg, höjd 160 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt rost på gångjärnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 736