VÄGGLAMPETTER, ett par, Carl Fagerlund, Orrefors, 1950/60-tal.

31873. VÄGGLAMPETTER, ett par, Carl Fagerlund, Orrefors, 1950/60-tal.

Höjd 28 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 419