VÄSKA, skinn, Karl Lagerfeld, 1900-talets andra hälft.

318684. VÄSKA, skinn, Karl Lagerfeld, 1900-talets andra hälft.

Mörkt blå aftonväska. Detaljer i gulmetall.
Avtagbar axelrem.En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "KL" på detalj i gulmetall samt "Karl Lagerfeld, Paris, Made in France".

Bredd 21 cm, höjd exklusive handtag 18,5 cm, djup 5 cm.

Bruksslitage. Hörn med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 466