JORDGLOB, Räths fysisk-politiska jordglob, 1950/60-tal.

318653. JORDGLOB, Räths fysisk-politiska jordglob, 1950/60-tal.

Jordglob med belysning, glas, höjd ca. 46,5 cm.

Bruksslitage och glödlampan behöver bytas.
Två partier av kartan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två partier av kartan saknas.

Antal besök: 7 577