VILSTOL. Efter Le Corbusier, kopia, svart skinn, 1900-talets andra hälft.

318645. VILSTOL. Efter Le Corbusier, kopia, svart skinn, 1900-talets andra hälft.

Längd cirka 170 cm.

Bruksslitage
Några mycket små hål på skinnet i ytterkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 170 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 673