KAFFEKITTEL, koppar, med gåsbröst, 1800-tal.

318617. KAFFEKITTEL, koppar, med gåsbröst, 1800-tal.

Höjd till lockets övre punkt 25 cm. Bottendiameter 23.3 cm.

ålders- och bruksrelaterat slitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 731