BORD, 1950-tal.

BORD, 1950-tal.
318594. BORD, 1950-tal.

Skiva med geometrisk dekor av inläggningar i olika träslag, bl.a. zebrano, samt mässingsfötter. 130 x 55, höjd 52 cm.

Fanerskador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
318594. BORD, 1950-tal.

Fanerskador, lagningar.

Antal besök: 1 903