V MULLER. Komposition med segelbåt och kompass. Olja på duk. Sign.

31858. V MULLER. Komposition med segelbåt och kompass. Olja på duk. Sign.

Modernt inramad i svart/guld. Storlek 90X120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 895