SOFFGRUPP, 4 delar, Gerd Lange för De Sede.

318556. SOFFGRUPP, 4 delar, Gerd Lange för De Sede.

Bestående av 3 fåtöljer samt soffa, soffans längd 175 cm
Brun skinnklädsel.

Slitage, märken, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun skinnklädsel.

Antal besök: 2 245