JEROME ZETTERQVIST. Olja på pannå, Spansk fiskargumma, signerad.

318552. JEROME ZETTERQVIST. Olja på pannå, Spansk fiskargumma, signerad.

Bildyta 43,5 x 30,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43,5 x 30,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 976