BARNSÄNG, järn, omkring 1900.

318519. BARNSÄNG, järn, omkring 1900.

Utdragbar. Fullt utdragen ca 163 cm, bredd ca 59 cm.

Slitage, skador, hjul saknas delvis, cykellås fastlås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 521