SVEN WALBERG. Engelskt jaktmotiv, olja på duk, signerad S. Walberg.

318510. SVEN WALBERG. Engelskt jaktmotiv, olja på duk, signerad S. Walberg.

99 x 122 cm.

Smärre färgbortfall samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

99 x 122 cm.

Antal besök: 2 182