VINGLAS, 8 st samt ÖLGLAS, 2 st, Helga typ, 1900-tal.

318498. VINGLAS, 8 st samt ÖLGLAS, 2 st, Helga typ, 1900-tal.

Slipade kupor.

Bruksslitage. Ett vinglas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipade kupor.

Antal besök: 792