SKRIVMASKIN, AB Hadar Schmidt, Stockholm, tidigt 1900-tal.

318496. SKRIVMASKIN, AB Hadar Schmidt, Stockholm, tidigt 1900-tal.

Underwood Portable.
Svart låda.

Bruksslitage. Fuktfläckar på låda.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underwood Portable.
Svart låda.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 690