BORD på hjul, teak, Bröderna Miller AB, Bankeryd, Sverige 1950/60-tal.

318475. BORD på hjul, teak, Bröderna Miller AB, Bankeryd, Sverige 1950/60-tal.

Bord på hjul med underliggande tidningshylla av metall, utfört i teak med svartlackerade ben, bredd 60 cm, djup 42 cm,
höjd 50,5 cm.

Slitage i form av repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 50,5 cm.

Antal besök: 4 230